Категория: Թեմաներ
Дата публикации

 

Խաղացանկ

ՀՀ ՀԱՆԴԲՈԼԻ 17 ՏԱՐԵԿԱՆ ԱՂՋԻԿՆԵՐԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ

հոկտեմբերի 4-8-ը, ԼՂՀ

  

06.10.2017 

Վանաձոր-Աջափնյակ 18: 33 (4:15)

Արցախ - Շենգավիթ 26:16 (13:8)

 

07.10.2017

Շենգավիթ-Աջափնյակ 18:14 (9:6)

Վանաձոր-Արցախ 11:22 (7:9)

 

08.10.2017

Շենգավիթ-Վանաձոր 29:10 (17:5)

Աջափնյակ-Արցախ 14:30 (6:15)

 


ՀՀ ՀԱՆԴԲՈԼԻ 17 ՏԱՐԵԿԱՆ ՊԱՏԱՆԻՆԵՐԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ

16.04.2017-21.04.2017

17.04.2017

Շենգավիթ-Արցախ՝ 26:18 (12:6)

Վանաձոր-Աջափնյակ՝ 31:34 (18:16)

«Օլեգ Գորբունով» մ/ա-ԽՄՕՄՄ՝ 38:19 (18:9)

Գավառ-ՀԲՄԴ՝ 23:21 (9:8)

18.04.2017

ԽՄՕՄՄ-Վանաձոր 26:30 (10:19)

Արցախ-Գավառ՝ 35:15 (18:6)

ՀԲՄԴ-Շենգավիթ՝ 15:34 (8:21)

Աջափնյակ-«Օլեգ Գորբունով» մ/ա՝ 31:29 (18:15)

19.04.2017

Վանաձոր-«Օլեգ Գորբունով» մ/ա՝ 21:22 (9:11)

Գավառ-Շենգավիթ՝ 14:27 (7:18)

Արցախ-ՀԲՄԴ՝ 28:16 (15:7)

Աջափնյակ-ԽՄՕՄՄ՝ 28:20 (19:9)

20.04.2017

Գավառ-ԽՄՕՄՄ՝ 31:37 (18:16)

Վանաձոր-ՀԲՄԴ ՝ 38:27 (20:10)

Շենգավիթ-«Օլեգ Գորբունով» մ/ա՝ 23:22 (8:8)

Աջափնյակ-Արցախ՝ 33:35 (13:14)

21.04.2017

7-8-րդ տեղ՝ Գավառ-ՀԲՄԴ՝ 34:32 (13:13)

5-6-րդ տեղ՝ ԽՄՕՄՄ-Վանաձոր՝ 32:33 (20:15)

3-4-րդ տեղ՝ Ալավերդի-Աջափնյակ՝ 27:25 (15:13) 

1-ին, 2-րդ տեղ՝ Շենգավիթ-ԼՂՀ՝ 23:20 (9:11)

ՀՀ ՏՂԱՄԱՐԴԿԱՆՑ ՀԱՆԴԲՈԼԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 

16.10-21.10.2016 , ՇԵՆԳԱՎԻԹԻ Մ/Դ

 

17.10.2016

13:00 ՖԻՄԱ - Պոլտեխնիկ՝ 33:16 (14:4)

14:30 ԲԿՄԱ - ԼՂՀ 32:35 (15:21)

16:00 «ԳՈՐԲՈՒՆՈՎ» ակումբ - Վանաձոր՝ 26:38 (11:20)


18.10.2016

13:00 Պոլտեխնիկ- Վանաձոր՝ 29:35 (12:16)

14:30 ԼՂՀ - ՖԻՄԱ 26:45 (9:22)

16:00 «Գորբունով» ակումբ – ԲԿՄԱ 26:23 (17:11)


 19.10.2016

13:00 Պոլիտեխնիկ - «Գորբունով» ակումբ՝ 26:33 (15:16)

14:30 Վանաձոր - ԼՂՀ` 32:26 (16:10)

16:00 ՖԻՄԱ – ԲԿՄԱ` 40:25 (21:9)


20.10.2016

13:00 ԲԿՄԱ - Պոլիտեխնիկ՝ 29:28 (12:28)

14:30 ՎԱՆԱՁՈՐ – ՖԻՄԱ` 27:29 (14:13)

16:00 ԼՂՀ – «Գորբունով» ակումբ՝ 36:27 (17:13)

 

21.10.2016 

13:00 ԼՂՀ – Պոլիտեխնիկ` 34:19 (15:8)

14:30 «Գորբունով» ակումբ – ՖԻՄԱ`27:37 (15:17) 

16:00 Վանաձոր – ԲԿՄԱ` 33:18 (13:10)

 

ՀՀ ՀԱՆԴԲՈԼԻ 16 ՏԱՐԵԿԱՆ ԱՂՋԻԿՆԵՐԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ

/09.10-14.10.2016 թ. ք. Երևան/, Շենգավիթի մ/դ

10.10.2016

15:30 Աջափնյակ- Նոր-Նորք 20:6 (10:1)

16:30 ԼՂՀ- “Գորբունով” հանդբոլային ակումբ 30:15 (14:7)

17:30 Շենգավիթ- ԽՄՕՄՄ 30:18 (16:9)


11.10.2016

15:00 “Գորբունով” հանդբոլային ակումբ – Նոր-Նորք 23:6 (11:3)

16:00 ԼՂՀ - ԽՄՕՄՄ 22:15 (11:7)

17:00 Շենգավիթ - Աջափնյակ 24:22 (9:12)


12.10.2016

15:00 “Գորբունով” հանդբոլային ակումբ – Աջափնյակ 16:23 (10:11)

16:00 ԽՄՕՄՄ - Նոր-Նորք 26:5 (13:2)

17:00 Շենգավիթ - ԼՂՀ 29:19 (15:13)


13.10.2016

15:00 Նոր-Նորք - ԼՂՀ 1:33 (0:18)

16:00 Աջափնյակ - ԽՄՕՄՄ 22:15 (8:7)

17:00 “Գորբունով” հանդբոլային ակումբ – Շենգավիթ 17:29 (9:16)


14.10.2016

15:00 Աջափնյակ - ԼՂՀ 18:26 (9:12)

16:00 ԽՄՕՄՄ - “Գորբունով” հանդբոլային ակումբ 23:14 (11:7)

17:00 Նոր-Նորք - Շենգավիթ 8:39 (3:18)

 Մրցաշարային աղյուսակ`

1-ին`Շենգավիթ

2-րդ` LՂՀ

3-րդ` Նոր-Նորք

ՀՀ 16 ՏԱՐԵԿԱՆ ՊԱՏԱՆԻՆԵՐԻ 

ՀԱՆԴԲՈԼԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ

02.10-07.10.2016 Թ. ՇԵՆԳԱՎԻԹ Մ/Դ

03.10.2016թ.

 ԽՄՕՄՄ-ՇԵՆԳԱՎԻԹ /2-րդ ենթախումբ/` 25:34 (12:18)

 ԳՅՈՒՄՐԻ-ՎԱՆԱՁՈՐ/1-ին ենթախումբ/` 16:37 (6:14)

 ՀԲՄԴ-ԳԱՎԱՌ /2-րդ ենթախումբ/` 25:24 (15:17)

“ԳՈՐԲՈՒՆՈՎ” ԱԿՈՒՄԲ-ԼՂՀ /1-ին ենթախումբ/՝ 30:29 (13:17)

ԱՋԱՓՆՅԱԿ-Գավառ /2-րդ ենթախումբ/՝ 34:24 (20:11)


04.10.2016թ.

ԼՂՀ-ԳՅՈՒՄՐԻ /1-ին ենթախումբ/` 39:20 (16:13)

ԽՄՕՄՄ-ՀԲՄԴ /2-րդ ենթախումբ/՝ 35:24 (17:10)

ԱՋԱՓՆՅԱԿ-ՇԵՆԳԱՎԻԹ /2-րդ ենթախումբ/` 24:26 (14:12)

ՎԱՆԱՁՈՐ-ԱԼԱՎԵՐԴԻ ԱԿՈՒՄԲ /1-ին ենթախումբ/` 24:25 (15:12)

ՇԵՆԳԱՎԻԹ- ԳԱՎԱՌ /2-րդ ենթախումբ/` 31:19 (16:9)


05.10.2016թ.

ԼՂՀ-ՎԱՆԱՁՈՐ /1-ին ենթախումբ/` 23:32 (11:18)

ՇԵՆԳԱՎԻԹ- ՀԲՄԴ /2-րդ ենթախումբ/` 35:20 (20:8)

ԱՋԱՓՆՅԱԿ-ԽՄՕՄՄ /1-ին ենթախումբ/` 46:38 (23:15)

ԳՅՈՒՄՐԻ- ԳՈՐԲՈՒՆՈՎ” ԱԿՈՒՄԲ /1-ին ենթախումբ/` 18:39 (11:25)


06.10.2016թ.

ԳԱՎԱՌ-ԽՄՕՄՄ /2-րդ ենթախումբ/` 31:37 (17:22)

16:15 ՀԲՄԴ-ԱՋԱՓՆՅԱԿ /2-րդ ենթախումբ/` 30:38 (10:26)


07.10.2016թ.

Ալավերդի-Շենգավիթ՝ 23:19 (13:10)

Աջափնյակ-Վանաձոր՝ 36:32 (17:12)

ԽՄՕՄՄ-ԼՂՀ՝ 38:42 (16:19)

Գյումրի -ՀԲՄԴ՝ 20:37 (11:20)

Մրցաշարային աղյուսակ՝

1-ին՝ «Գորբունով» ակումբ

2-րդ՝ Շենգավիթ

3-րդ՝ Աջափնյակ 


Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ 

ՀՀ հանդբոլի 18տ. երիտասարդների առաջնության 

26-ը ապրիլ 01-ը մայիս, ք. Երևան

27.04.2016       (Ֆին. նախ. Մ/Պ)

15:00 Վանաձոր-ԽՄՕՄՄ 37:18 (19:10)

16:30 ԼՂՀ-ՀԲՄԴ  35:37 (13:19)                                    

 28.04.2016 (Ֆին. նախ. Մ/Պ)

15:00 ԼՂՀ-Վանաձոր 30:36 (14:18) 

16:30 Աջափնյակ-ՀԲՄԴ 28:28 (11:14)

29.04.2016 (Ֆին. նախ. Մ/Պ)

15:00 Աջափնյակ-ԽՄՕՄՄ 48:20 (23:10)

16:30 ՀԲՄԴ-Վանաձոր 34:34 (18:17)

 30.04.2016 (Ֆին. նախ. Մ/Պ)

15:00 Աջափնյակ-Վանաձոր 38:30 (16:13)

16:30 ԽՄՕՄՄ-ԼՂՀ 10:37 (3:17)

01.05.2016 (Ֆին. նախ. Մ/Պ)

15:00 Աջափնյակ-ԼՂՀ

16:30 ԽՄՕՄՄ-ՀԲՄԴ

 


Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ հանդբոլի 18տ. աղջիկների առաջնության

17-20-ը ապրիլ, ք. Երևան, ՖԻՄԱ-ի մ/դ

18.04.2016 (ՖԻՄԱ մ/դ)

16:30 Շենգավիթ-ՀԲՄԴ 25:10 (11:4)

18:00 Վանաձոր-Աջափնյակ 16:23 (5:10)

19.04.2016 (ՖԻՄԱ մ/դ)

16:30 Աջափնյակ-Շենգավիթ 16:19 (9:10)

18:00 Վանաձոր-ՀԲՄԴ 21:20 (8:11)

20.04.2016 (ՖԻՄԱ մ/դ)

14:00 Վանաձոր-Շենգավիթ 14:25 (5:12)

16:30 ՀԲՄԴ-Աջափնյակ 7:17 (5:6)

Մրցաշարային աղյուսակ`

Շենգավիթ` 6 միավոր

Աջափնյակ` 4 միավոր 

Վանաձոր` 2 միավոր

 

Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ 

ՀՀ հանդբոլի 14տ. պատանիների առաջնության 

10-15-ը ապրիլքՎանաձոր, Մարզադպրոցի դահլիճ

11.04.2016

N 1  13:00 ՀԲՄԴ - Վանաձոր 21:15 (10:5)

N 2  14:30 Շենգավիթ - Ալավերդի 31:18 (16:6)

N 3  16:00 ԽՄՕՄՄ - Աջափնյակ 33:28 (15:10)

12.04.2016

N 4 11:00 ՀԲՄԴ - Գյումրի 36:15 (15:4)

N 5 12:30 Ալավերդի - ԽՄՕՄՄ 21:27 (12:9)

N 6 14:00 Շենգավիթ - Աջափնյակ 31:7 (17:3)

13.04.2016

N 7  Շենգավիթ - ԽՄՕՄՄ 24:19 (10:7)

N 8 Աջափնյակ - Ալավերդի 20:22 (9:10)

N 9 Գյումրի - Վանաձոր 10:16 (5:4)

14.04.2016

Գյումրի - Աջափնյակ 12:27 (4:11)

Վանաձոր - Շենգավիթ 9:29 (4:13)

ՀԲՄԴ - ԽՄՕՄՄ 29:30 (10:13)

15.04.2016

Աջափնյակ - Ալավերդի 18:22 (7:13)

Վանաձոր - ՀԲՄԴ 10:31 (7:13)

Շեգավիթ - ԽՄՕՄՄ 26:15 (16:6)

Մրցաշարային աղյուսակ՝

1-ին՝ Շենգավիթ

2-րդ՝ ԽՄՕՄՄ

3-րդ՝ ՀԲՄԴ

 

Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ հանդբոլի 14տ. աղջիկների առաջնության

03-08-ը ապրիլ, ք. Վանաձոր

04.04.2016       (Վանաձորի մ/դ)                                                                    

14:3Ալավերդի-Աջափնյակ 15:19 (8:11)

16:00 ՀԲՄԴ-ԽՄՕՄՄ 15:18 (8:5)


05.04.2016 (Վանաձորի մ/դ )

12:30 Ալավերդի-ՀԲՄԴ 16:12 (6:5)

14:00 Վանաձոր-ԽՄՕՄՄ 6:14 (4:10)


06.04.2016 (Վանաձորի մ/դ)

12:30 Աջափնյակ-ՀԲՄԴ 20:18 (11:9)

14:00 Վանաձոր-Ալավերդի 14:18 (8:9)


07.04.2016 (Վանաձորի մ/դ)

11:00 ԽՄՕՄՄ-Ալավերդի 8:7 (4:2)

14:00 Աջափնյակ-Վանաձոր 19:10 (15:4)


08.04.2016 (Վանաձորի մ/դ)

12:30 ԽՄՕՄՄ-Աջափնյակ 9:13 (5:8)

14:00 ՀԲՄԴ-Վանաձոր 6:11 (3:4)

 Մրցաշարային աղյուսակ՝

1-ին Աջափնյակ՝ 8 միավոր

2-րդ ԽՄՕՄՄ՝ 6 միավոր

3-րդ Ալավերդի՝ 4 միավոր

4-րդ Վանաձոր՝ 2 միավոր

5-րդ ՀԲՄԴ՝ 0 միավոր

 

Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ հանդբոլի 13տ. պատանիների եզրափակիչ առաջնության

15-20-ը նոյեմբեր, ք. Երևան

16.11.2015(Ժող. ինստ.մ/դ)

16:00 Շենգավիթ-ՀԲՄԴ 21:11 (8:8)

17:00 ԽՄՕՄՄ 2-Աջափնյակ 9:36 (6:19)

18:00 ԽՄՕՄՄ 1-Գյումրի 22:8 (9:5)

17.11.2015 (Ժող. ինստ.մ/դ)

16:00 Շենգավիթ-Աջափնյակ 18:15 (9:10)

17:00 ԽՄՕՄՄ 2-ԽՄՕՄՄ 1 9:31 (5:19)

18:00 ՀԲՄԴ-Գյումրի 29:9 (18:5)

18.11.2015 (Ժող. ինստ.մ/դ)

17:00 Աջափնյակ-ԽՄՕՄՄ 1 25:16 (8:7)

18:00 Շենգավիթ-Գյումրի 23:5 (12:2)

19:00 ՀԲՄԴ-ԽՄՕՄՄ 2 41:7 (22:4)

19.11.2015 (Ժող. ինստ.մ/դ)

17:00 Շենգավիթ-ԽՄՕՄՄ 1 25:18 (15:10)

18:00 Գյումրի-ԽՄՕՄՄ 2 16:13 (7:4)

19:00 Աջափնյակ-ՀԲՄԴ 27:28 (16:17)

20.11.2015 

15:00 Գյումրի-Աջափնյակ(ՖԻՄԱ մ/դ)

17:00 ԽՄՕՄՄ 1-ՀԲՄԴ(Ժող. ինստ.մ/դ) 

18:00 Շենգավիթ-ԽՄՕՄՄ 2(Ժող. ինստ.մ/դ) 

 

 

Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ հանդբոլի 15տ. աղջիկների եզրափակիչ առաջնության

08-13-ը նոյեմբեր, ք. Երևան

09.11.2015(Ֆին. նախ. Մ/Պ) 

ՀԲՄԴ - Նոր-Նորք 8:9 (3:4)

Շենգավիթ - ԽՄՕՄՄ 23:18 (12:8)

10.11.2015

Աջափնյակ - ԽՄՕՄՄ 10:10 (7:3) 

Շենգավիթ - ՀԲՄԴ 21:12 (12:4)

11.11.2015

ԽՄՕՄՄ - ՀԲՄԴ  12:5 (4:4)

Աջափնյակ - Նոր-Նորք 19:9 (9:3)

12.11.2015

Աջափնյակ - ՀԲՄԴ 28:5 (7:3)

Նոր-Նորք - Շենգավիթ 15:27 (8:16)

13.11.2015

Աջափնյակ - Շենգավիթ 16:15 (12:7)

Նոր-Նորք - ԽՄՕՄՄ 2:20 (1:15)

Մրցաշարային աղյուսակ

1.Աջափնյակ՝ 7 միավոր

2.Շենգավիթ՝ 6 միավոր

3.ԽՄՕՄՄ՝ 5 միավոր

 

Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ հանդբոլի 15տ. պատանիների եզրափակիչ առաջնության

01-06-ը նոյեմբեր, ք. Երևան

02.11.2015(Ֆին. նախ. Մ/Պ) 

ԽՄՕՄՄ - Ալավերդի 22:26 (14:11)

Աջափնյակ - Գավառ 33:20 (14:7)

Շենգավիթ - Վանաձոր 24:28 (14:10)

03.11.2015

Շենգավիթ - Գավառ 21:11 (7:6)

Վանաձոր - Ալավերդի 27:29 (13:12)

Աջափնյակ - ԽՄՕՄՄ 26:24(12:12)

04.11.2015

Գավառ - ԽՄՕՄՄ 23:30 (13:13)

Շենգավիթ - Ալավերդի 20:21 (12:12)

Վանաձոր - Աջափնյակ 26:28 (15:17)

05.11.2015

Գավառ - Վանաձոր 23:36 (9:17)

Ալավերդի - Աջափնյակ 20:29 (14:14)

Շենգավիթ - ԽՄՕՄՄ 26:25 (14:13)

06.11.2015

Ալավերդի - Գավառ 18:14 (8:5)

ԽՄՕՄՄ - Վանաձոր 23:32 (7:21)

Շենգավիթ - Աջափնյակ 21:30 (9:17)

Մրցաշարային աղյուսակ`

1. Աջափնյակ` 10 միավոր

2. Ալավերդի` 8 միավոր

3. Վանաձոր` 6 միավոր

 

 

Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ հանդբոլի 17տ. Երիտասարդների եզրափակիչ առաջնության

25-30-ը հոկտեմբեր, ք. Երևան

26.10.2015(Ֆին. նախ. Մ/Պ) 

15:00 ՀԲՄԴ-ԽՄՕՄՄ 31:30 (18:13)

16:30 ԼՂՀ-Աջափնյակ 24:40 (11:15)

27.10.2015 (Ֆին. նախ. Մ/Պ) 

15:00 Վանաձոր-ԽՄՕՄՄ 33:21 (15:11)

16:30 ՀԲՄԴ-ԼՂՀ 41:35 (25:18)

28.10.2015 (Ֆին. նախ. Մ/Պ)

15:00 ԽՄՕՄՄ-ԼՂՀ 18:42 (5:22)

16:30 Վանաձոր-Աջափնյակ 21:34 (9:15)

29.10.2015 (Ֆին. նախ. Մ/Պ)

15:00 Վանաձոր-ԼՂՀ  37:38 (17:18)

16:30 Աջափնյակ-ՀԲՄԴ  39:31 (20:15)

30.10.2015 (ՖԻՄԱ Մ/Դ)

13:00 Վանաձոր-ՀԲՄԴ 26:27 (12:13)

14:30 Աջափնյակ-ԽՄՕՄՄ 36:26 (15:15)

 

 

Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ հանդբոլի 17տ. աղջիկների եզրափակիչ առաջնության

18-23-ը հոկտեմբեր, ք. Վանաձոր

19.10.2015

14:00 ԼՂՀ-Աջափնյակ 22:11

15:30 Ալավերդի-Վանաձոր 7:15

20.10.2015 

12:00 Ալավերդի-ԼՂՀ 6:43

13:30 Շենգավիթ-Վանաձոր 44:14

21.10.2015 

12:00 Շենգավիթ-Աջափնյակ 37:16

13:30 Վանաձոր-ԼՂՀ 13:39

22.10.2015

12:00 Շենգավիթ-ԼՂՀ 34:31

13:30 Աջափնյակ-Ալավերդի 31:12

23.10.2015

11:00 Շենգավիթ-Ալավերդի 36:14

12:30 Աջափնյակ-Վանաձոր 14:13

  

Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ ՏՂԱՄԱՐԴԿԱՆՑ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅԱՆ

    11-16-ը հոկտեմբեր, ք. Երևան

12.10.2015(Ֆին. Նախ. մ/պ) 

14:00 ՖԻՄԱ-ՀԲՄԴ 37:26 (18:11)

15:30 Վանաձոր-ԽՄՕՄՄ 31:21 (17:8)

17:00 ԵՐՊԻ-Աջափնյակ 22:25 (9:11)

13.10.2015(Ֆին. Նախ. մ/պ)

14:00 ՀԲՄԴ-ԵՐՊԻ 24:19 (9:9)

15:30 ՖԻՄԱ-Աջափնյակ 33:14 (19:6)

17:00 Քվանտ-Վանաձոր 25:30 (13:16)

14.10.2015(Ֆին. Նախ. մ/պ)

14:00 Քվանտ-ԽՄՕՄՄ 34:25 (19:11)

15:30 ՖԻՄԱ-ԵՐՊԻ 29:9 (13:4)

17:00 ՀԲՄԴ-Աջափնյակ 30:22 (17:12)

15.10.2015(ՖԻՄԱ մ/դ)

14:00 2-րդ ենթ. 3—րդ տեղ-1-ին ենթ. 3-րդ տեղ՝  ԽՄՕՄՄ-Աջափնյակ  21:15 (8:8)

15:30 1-ին ենթ. 2-րդ տեղ-2-րդ ենթ. 1-ին տեղ     ՀԲՄԴ-Վանաձոր 33:37 (14:20)

17:00 2-րդ ենթ. 2-րդ տեղ-1-ին ենթ. 1-ին տեղ     Քվանտ-ՖԻՄԱ 28:32 (18:14)

16.10.2015(ՖԻՄԱ մ/դ)

15:00 3-րդ և 4-րդ տեղերի խաղ ` ՀԲՄԴ - Քվանտ 53:32 (21:19)

16:30 1-ին և 2-րդ տեղերի խաղ` ՖԻՄԱ - Վանաձոր 27:23 (12:9)

 

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

 ՀՀ հանդբոլի 13տ. աղջիկների եզրափակիչ առաջնության

 04-09-ը հոկտեմբեր, ք. Երևան

 

  05.10.2015                              

 ԼՂՀ-ՀԲՄԴ 9:30 (3:15)

 Շենգավիթ-ԽՄՕՄՄ 5:19 (4:8)

  06.10.2015 

 Շենգավիթ-ԼՂՀ 18:5 (11:2)

 Աջափնյակ-ՀԲՄԴ 17:8 (8:5)

 07.10.2015  

Աջափնյակ-Շենգավիթ 8:6 (6:3)

ԽՄՕՄՄ-ԼՂՀ 29:8 (15:4)

08.10.2015 

Աջափնյակ-ԼՂՀ 25:7 (15:4)

ՀԲՄԴ-ԽՄՕՄՄ 17:15 (8:5)

 09.10.2015 

 Աջափնյակ-ԽՄՕՄՄ

 ՀԲՄԴ-Շենգավիթ

 

 

 


Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ հանդբոլի մինչև 13տ. պատանիների առաջին շրջանի առաջնության

01-06-ը հունիս, ք. Երևան

02.06.15

14:00 Գյումրի- Շենգավիթ 9:14 (6:6)

15:00 ԽՄՕՄՄ 1 – Աջափնյակ 11:12 (5:5)

16:00 ՀԲՄԴ – ԽՄՕՄՄ 2 21:3 (14:1)

03.06.15

11:00 ՀԲՄԴ – Շենգավիթ 9:10 (4:5)

12:00 ԽՄՕՄՄ 1 – ԽՄՕՄՄ 2 17:4 (9:2)

13:00 Աջափնյակ – Գյումրի 14:18 (6:7)

04.06.15

11:00 Շենգավիթ  – ԽՄՕՄՄ 1 10:22 (5:10)

12:00 Գյումրի – ՀԲՄԴ 15:19 (8:9)

13:00 ԽՄՕՄՄ 2 – Աջափնյակ 5:28 (3:16)

05.06.15

11:00 ԽՄՕՄՄ 2 – Շենգավիթ 1:28 (1:19)

12:00 Գյումրի – ԽՄՕՄՄ 1 21:14 (8:8)

13:00 ՀԲՄԴ – Աջափնյակ 18:18 (9:16)

06.06.15

11:00 ԽՄՕՄՄ 2 – Գյումրի 4:26 (2:17)

12:00 Աջափնյակ – Շենգավիթ 11:19 (7:8)

13:00 ԽՄՕՄՄ 1 - ՀԲՄԴ  17:27 (8:11)

 

Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ հանդբոլի մինչև 13տ. աղջիկների առաջին շրջանի առաջնության

18-23-ը մայիս, ք. Երևան

19.05.2015 (Ֆին. նախ. մ/դ)                   

          14:00 ԽՄՕՄՄ-ԼՂՀ 25:2 (13:1)                                                          

          15:00 Շենգավիթ-ՀԲՄԴ 3:18 (0:10)                                      

20.05.2015 (Ֆին. նախ. մ/դ)                                                               

          15:00 Աջափնյակ-ԼՂՀ 23:2 (13:2)                                   

          16:00 ԽՄՕՄՄ-Շենգավիթ 19:8 (11:5)                                           

21.05.2015 (Ֆին. նախ. մ/դ)

          14:00 ՀԲՄԴ-Աջափնյակ 7:12 (4:8)

          15:00 ԼՂՀ-Շենգավիթ 3:9 (0:5)

 22.05.2015 (Ֆին. նախ. մ/դ) 

          14:00 ԽՄՕՄՄ-Աջափնյակ 13:11 (5:7)

           15:00 ՀԲՄԴ-ԼՂՀ 14:3 (7:1)

23.05.2015 (ՖԻՄԱ)

           12:00 Շենգավիթ-Աջափնյակ 3:22 (3:14)

           13:00  ԽՄՕՄՄ-ՀԲՄԴ 8:11 (5:6)


Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ

ՀՀ հանդբոլի մինչև 15տ. պատանիների առաջին շրջանի առաջնության 

04-09-ը մայիս, ք. Վանաձոր 

05.05.2015                                                 

13:00 Գյումրի-Գավառ 8:32                                    

14:00 Վանաձոր-Տաշիր 22:12                         

15:00 Ալավերդի-ԼՂՀ 28:11                            

06.05.2015                                                

11:00 Վանաձոր-Գյումրի 28:12                         

12:00 Ալավերդի-Տաշիր 23:5                       

13:00 ԼՂՀ-Գավառ  18:23                                   

07.05.2015 

11:00 Ալավերդի-Գավառ 21:13

12:00 Տաշիր-Գյումրի 4:20

13:00 ԼՂՀ-Վանաձոր 22:28

08.05.2015  

 11:00 Ալավերդի-Գյումրի 34:11

 12:00 Գավառ-Վանաձոր 14:24

 13:00 Տաշիր-ԼՂՀ 3:28

 09.05.2015 

10:00 Գյումրի-ԼՂՀ 14:9

11:00 Ալավերդի-Վանաձոր 40:25

12:00 Գավառ-Տաշիր 28:12


Խ Ա Ղ Ա Ց Ա Ն Կ 

ՀՀ հանդբոլի կանանց առաջնության 

20-23-ը ապրիլ, ք. Երևան

                   21.04.2015 (ՖԻՄԱ)

14:00 ԼՂՀ-ՖԻՄԱ 24:38 (12:15)

15:00 ՀԲՄԴ-Հումանիտար քոլեջ 10:15 (20:29)

22.04.2015 (ՖԻՄԱ)

14:00 ԼՂՀ-Հում. քոլեջ 30:47(11:23)

15:00 ՖԻՄԱ-ՀԲՄԴ 24:18 (12:10)

23.04.2015 (ՖԻՄԱ)

11:00 ԼՂՀ-ՀԲՄԴ 23:28 (11:14)

12:30 Հում. քոլեջ-ՖԻՄԱ 35:36

 

 

   ԽԱՂԱՑԱՆԿ

ՀՀ հանդբոլի մինչև 15տ. աղջիկների առաջին շրջանի առաջնության

12-17-ը ապրիլ, ք. Երևան

 

                   13.04.2015 (Ֆին. նախ. մարզադահլիճ)

 

13:00 Քաջարան-Աջափնյակ 8:15 (4:9)

14:00 Շենգավիթ-ՀԲՄԴ 21:19 (11:8)

15:00 Նոր-Նորք-ԽՄՕՄՄ 15:2 (9:1)

 

14.04.2015 (Ֆին. նախ. մարզադահլիճ)

 

13:00 Աջափնյակ-ԽՄՕՄՄ 8:18 (4:9)

14:00 Քաջարան-ՀԲՄԴ 16:26 (7:16)

15:00 Շենգավիթ-Նոր-Նորք 21:16 (9:8)

 

15.04.2015 (Ֆին. նախ. մարզադահլիճ)

 

13:00 ԽՄՕՄՄ-Քաջարան 28:10 (14:4)

14:00 ՀԲՄԴ-Նոր-Նորք 17:14 (9:4)

15:00 Աջափնյակ-Շենգավիթ 24:21 (11:14)

 

16.04.2015 (Ֆին. նախ. մարզադահլիճ)

 

13:00 Քաջարան-Նոր-Նորք 8:11 (3:4)

14:00 ԽՄՕՄՄ-Շենգավիթ 19:23 (9:10)

15:00 ՀԲՄԴ-Աջափնյակ 18:24 (10:17) 

 

17.04.2015 (ՖԻՄԱ)

 

13:00 Քաջարան-Շենգավիթ 25:37 (15:17)

14:00 Նոր-Նորք-Աջափնյակ 9:18 (3:11)

15:00 ԽՄՕՄՄ-ՀԲՄԴ 20:11 (10:7)

 ԽԱՂԱՑԱՆԿ

ՀՀ հանդբոլի մինչև 17տ. Պատանիների առաջին շրջանի առաջնության

01-06-ը ապրիլ, ք. Երևան

 

 02.04.2015 (ՄԻԿԱ)

13:00 ՀԲՄԴ-ԽՄՕՄՄ 30:19 (12:7)

14:30 Վանաձոր-ԼՂՀ 29:17 (16:11)

16:00 Աջափնյակ- Գավառ 39:23

 

03.04.2015 (ՄԻԿԱ)

 

13:00 Գավառ -ԼՂՀ 18:31 (5:15)

14:30 ՀԲՄԴ-Վանաձոր 27:18 (11:9)

16:00 Աջափնյակ-ԽՄՕՄՄ40:20 (14:4)

 

04.04.2015 (Շենգավիթ)

 

11:00 Աջափնյակ-ԼՂՀ 36:35 (19:14)

12:30 ԽՄՕՄՄ-Վանաձոր 21:42 (11:19)

10:00 Գավառ - ՀԲՄԴ 24:34 (10:17)

 

 05.04.2015 (ՄԻԿԱ)

 

13:00 ԼՂՀ-ՀԲՄԴ 32:32 (15:14)

14:30 ԽՄՕՄՄ-Գավառ 30:26 (10:12)

16:00 Աջափնյակ-Վանաձոր 28:22 (13:7)

 

06.04.2015 (ՄԻԿԱ)

 

13:00 ԼՂՀԽՄՕՄՄ 26:25 (15:12)

14:30 Վանաձոր - Գավառ 19:15 (13:9)

16:00 Աջափնյակ - ՀԲՄԴ 31:27 (16:13)

                                                  

     ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հայաստանի մինչև 16 տարեկան հանդբոլիստուհիների առաջնության եզրափակիչ մրցաշարի

Նոյեմբերի 5-7-ը, Երևան, ՖԻՄԱ-ի մարզասրահ

 

05.11.14

ԼՂՀ-Աջափնյակ` 26:9 (12:3)

Շենգավիթ-ԽՄՕՄՄ`40:17 (17:9)

 

06.11.14

Աջափնյակ-Շենգավիթ` 3:34 (1:20)

ԼՂՀ- ԽՄՕՄՄ` 27:15(18:8)

 

07.11.14

ԼՂՀ-Շենգավիթ`16:32 (8:17)

ԽՄՕՄՄ-Աջափնյակ`10:23 (6:10) 

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

 Հայաստանի մինչև 14 տարեկան հանդբոլիստների առաջնության եզրափակիչ մրցաշարի

 Հոկտեմբերի 26-31-ը, Երևան,  Երևանի պետական Ճարտարագիտական համալսարանի մարզասրահ

 27.10.2014

ԼՂՀԽՄՕՄՄ`` 24:34 (11:18)

ՀՄԴՎանաձոր` 22:33 (11:18)

ԱջափնյակԱլավերդի`26:31 (15:17)

 

28.10.2014

ԼՂՀՎանաձոր` 18:26(11:11)

ԽՄՕՄՄ –  Ալավերդի` 31:37(15:22)

ՀՄԴԱջափնյակ` 21:32 (11:18)

 

29.10.2014

ԼՂՀԱլավերդի` 30:37 (15:19)

ՎանաձորԱջափնյակ` 22:25 (13:11)

ԽՄՕՄՄ –  ՀՄԴ` 27:21  (19:9)

 

30.10.2014

ՎանաձորԽՄՕՄՄ` 25:25 (14:15)

Ալավերդի  – ՀՄԴ` 29:15(29:15)
`

ԼՂՀ  – Աջափնյակ` 28:32 (13:19)

 

31.10.2014

Ալավերդի –  Վանաձոր` 29:29 (18:16)

ԼՂՀ –  ՀՄԴ` 28:29 (15:15)

Աջափնյակ –   ԽՄՕՄՄ` 33:28 (16:11)

                       

 

      ԽԱՂԱՑԱՆԿ

 Հայաստանի հանդբոլի մինչև 16 տարեկան պատանիների առաջնության եզրափակիչ մրցաշարի,

19-24-ը հոկտեմբերի, Երևանի «Դինամո» մարզասրահ

 

20.10.2014

ԼՂՀՇենգավիթ` 39:18 (20:4)

ՀՄԴՎանաձոր` 30:33 (11:15)

Աջափնյակ-Ալավերդի` 30:23 (16:11)

 

21.10.2014

ԼՂՀՎանաձոր` 24:23 (8:11)

ՀՄԴԱջափնյակ` 20:24 (8:12)

ՇենգավիթԱլավերդի` 19:17 (10:10)


 22.10.2014

ԼՂՀԱլավերդի՝ 27:18 (14:8)

ՎանաձորԱջափնյակ՝ 13:29 (8:11)

Շենգավիթ - ՀՄԴ՝ 20:39 (8:18)

 

 23.10.2014

Վանաձոր - Շենգավիթ` 22:14 (11:7)

Ալավերդի - ՀՄԴ` 24:36 (8:17)

ԼՂՀ- Աջափնյակ` 27:34 (12:16)


24.10.2014

Ալավերդի - Վանաձոր` 12:22 (7:12)

ԼՂՀ - ՀՄԴ` 26:31 (8:14)

Աջափնյակ - Շենգավիթ` 32:19 (17:8)

 

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հայաստանի մինչև 14 տարեկան հանդբոլիստուհիների 2014-ի առաջնության եզրափակիչ մրցաշարի

15-19-ը հոկտեմբերի, Երևան, Ժողտնտեսության ինստիտուտի մարզասրահ

15.10.2014

ԼՂՀՔաջարան` 32:10 (16:4)

ԽՄՕՄՄԱջափնյակ` 23:26 (13:15)

 

16.10.2014

ԽՄՕՄՄՔաջարան` 29:18(16:7)

ՇենգավիթԱջափնյակ` 34:29 (19:15)

 

17.10.2014

ԱջափնյակՔաջարան` 26:18 (18:8)

ՇենգավիթԼՂՀ` 43:26 (19:13)

 

18.10.2014

ՇենգավիթՔաջարան` 59:23 (32:10)

ԼՂՀԽՄՕՄՄ` 15:22 (6:14)

 

19.10.2014

ԼՂՀ- Աջափնյակ` 16:28 (8:11)

Շենգավիթ - ԽՄՕՄՄ` 44:26 (26:10)

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

ՀՀ հանդբոլի մինչև 14 տարեկան պատանիների առաջնության առաջին շրջան

Գյումրի, մայիսի 13-16-ը

14.05.14

Վանաձոր - Արցախ` 32:21 (15:10)
Ալավերդի - Գյումրի` 24:14 (12:6)


15.05.14

Գյումրի - Վանաձոր` 17:30 (6:17)
Արցախ - Ալավերդի` 15:27 (7:17)

16.05.14

 Գյումրի - Արցախ` 16:24 (11:13)
 Վանաձոր - Ալավերդի` 22:23 (10:11) 

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հայաստանի մինչև 18 տարեկան հանդբոլիստների առաջնության մայիսի 7-11-ը

Երևանի ճարտարագիտական համալսարանի մարզասրահ

07.05.14
Վանաձոր-ԽՄՕՄՄ` 43:20
(25:7)
Ալավերդի-Արցախ`43:41
(18:18)
Պոլիտեխնիկ-Աջափնյակ` 21:36
(9:18)

08.05.14
Պոլիտեխնիկ-ԽՄՕՄՄ` 30:36
(13:16)
Արցախ-ՀՄԴ` 27:28
(12:12)
Աջափնյակ-Վանաձոր` 25:30
(12:11)

09.05.14
Պոլիտեխնիկ-Վանաձոր` 14:33 
(6:17)
 ՀՄԴ-Ալավերդի` 29:30
(16:17)
 Աջափնյակ-ԽՄՕՄՄ` 41:25
(22:13)
                     

Եզրափակիչ

10.05.14
ԽՄՕՄՄ-Արցախ` 45:41
(20:22)

Աջափնյակ-Ալավերդի` 34:29 (14:15)

Վանաձոր-ՀՄԴ` 40:32 (20:16)

11.05.14

Վանաձոր-Ալավերդի`42:32 (21:17)

Աջափնյակ-ՀՄԴ` 24:26 (11:12)

ԽՄՕՄՄ-Արցախ` 45:41 (21:19)


                                          

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հայաստանի մինչև 18 տարեկան հանդբոլիստուհիների առաջնության,

2014-ի ապրիլի 8-11-ը, Երևան, Ֆիզիկական կուլտուրայի հայկական պետական ինստիտուտի մարզասրահ

 

09.04.14

Շենգավիթ  -  Վանաձոր` 27:20 (14:9)

ՀՄԴ  -  Արցախ`23:18 (11:7)

 

10.04.14

Շենգավիթ - Արցախ` 39:24 (19:13)

Վանաձոր - ՀՄԴ`19:24 (10:12)

 

11.04.14

13:30  Վանաձոր   -   Արցախ

17:00  Շենգավիթ   -   ՀՄԴ


ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հանդբոլի Երևանի 2014 թ.պատանեկան առաջնության,

Շենգավիթի մարզադպրոցի մարզադահլիճ

 


08.04.14

ԽՄՕՄՄ - Աջափնյակ` 25:49 (10:23)

Դավթաշեն - Շենգավիթ` 21:23 (7:10)

 

09.04.14

ԽՄՕՄՄ - Շենգավիթ` 33:38 (16:19)

Աջափնյակ - Դավթաշեն` 19:23 (8:10)

 

10.04.14

Շենգավիթ - Աջափնյակ` 26:28 (12:16)

ԽՄՕՄՄ - Դավթաշեն` 27:28 (13:10)


ԽԱՂԱՑԱՆԿ

ՀՀ ՀԱՆԴԲՈԼԻ ՄԻՆՉԵՎ 16 ՏԱՐԵԿԱՆ ԱՂՋԻԿՆԵՐԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅԱՆ

(առաջին շրջան)

 

26.03.14

ԱրցախԱջափնյակ` 26:9 (15:4)

ԿոտայքԽՄՕՄՄ ` 10:21 (7:13)

ՇենգավիթՔաջարան` 34:5 (12:2)

 

27.03.14

ԱրցախՔաջարան` 39:9 (19:4)

ԱջափնյակԽՄՕՄՄ` 19:29 (11:13)

ՇենգավիթԿոտայք` 36:8 (19:13)

 

28.03.14

ԱրցախՇենգավիթ` 12:32 (4:12)

Կոտայք Աջափնյակ` 9:23 (4:7)

ԽՄՕՄՄ – Քաջարան` 20:3 (9:2)


29.03.14

ԽՄՕՄՄ – Արցախ` 12:37 (6:21)

ՔաջարանԿոտայք` 4:16 (2:10)

ԱջափնյակՇենգավիթ`1:19 (5:32)

 

30.03.14

ՔաջարանԱջափնյակ` 7:15 (3:10)

ԽՄՕՄՄ – Շենգավիթ` 17:24 (7:12)

ԱրցախԿոտայք` 25:14 (12:6)

 

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հայաստանի  մինչև 16 տարեկան պատանիների հանդբոլի առաջնության փնջային մրցաշար

Առաջին շրջան

Երևան, Շենգավիթի համայնքի համալիր մարզադպրոցի դահլիճ

 

12.02.14

ԼՂՀՎանաձոր` 40:42 (17:19)

ԱլավերդիԿոտայք` 30:26 (20:16)

 

13.02.14

ՎանաձորԱլավերդի`36:24 (18:8)

ԿոտայքԼՂՀ`18:39 (12:25)


14.02.14

ԼՂՀԱլավերդի` 35:11 (19:6)

ԿոտայքՎանաձոր`28:16 (16:5)

  ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հայաստանի մինչև 17 տարեկան հանդբոլիստների առաջնության եզրափակիչ

 8-13-ը հոկտեմբեր, Վանաձոր

09.10.13

ԽՄՕՄՄ – Ալավերդի` 28:47 (12:21)
ՀՄԴ  – Աջափնյակ` 17:27 (9:12)
Արցախ – Վանաձոր` 28:42 (13:23)

10.10.13

Ալավերդի – Արցախ` 39:27 (20:16)
ԽՄՕՄՄ – Աջափնյակ` 29:36 (10:20)
ՀՄԴ – Վանաձոր` 22:32 (10:11)

11.10.13

ԽՄՕՄՄ – Արցախ `27:37 (10:14)
Ալավերդի – ՀՄԴ` 30:21 (16:8)
Աջափնյակ – Վանաձոր` 30:24 (15:8)

12.10.13

Արցախ – ՀՄԴ` 21:32 (10:15)
Աջափնյակ – Ալավերդի` 30:29 (17:17)
ԽՄՕՄՄ – Վանաձոր` 33:43 (18:20)

13.10.13

10:00 Արցախ – Աջափնյակ
11:30 Վանաձոր – Ալավերդի
13:00 ԽՄՕՄՄ  – ՀՄԴ

                                        ԽԱՂԱՑԱՆԿ
Հայաստանի ուսանողական մարզական խաղերի ծրագրով հանդբոլիստների մրցաշարի

2-6-ը հոկտեմբերի, Երևան, ՖԻՄԱ-ի մարզասրահ

2.10.13

Երևանի պետական համալսարան - Ագրարային համալսարան` 26:6 (14:2)
Արցախի պետական համալսարան - Երևանի ՊԻ` 20:21 (10:9)
ԺՏԻ - Վանաձորի մանկավարժական ինստիտուտ` 8:17 (2:14)

3.10.13

Ագրարային համալսարան - Վանաձորի մանկավարժ. ինստիտուտ` 8:32 (5:14)
ԵՊՀ - Երևանի ՊԻ` 18:20 (9:13)
Արցախի պետական համալսարան - ԺՏԻ` 32:18 (10:5)

4.10.13

Երևանի ՊԻ - ԺՏԻ` 28:24 (12:7)
ԵՊՀ - Վանաձորի մակավարժական ինստիտուտ` 19:29 (11:13)
Ագրարային համալսարան - Արցախի պետական համալսարան` 10:25 (3:12)


5.10.13

Երևանի ՊԻ - Ագրարային համալսարան` 28:10 (12:3)
ԵՊՀ - ԺՏԻ` 30:25 (14:12)
Վանաձորի մանկավարժ. ինստիտուտ - Արցախի պետական համալսարան` 32:18 (14:5)

6.10.13

ԵՊՀ - Արցախի պետական  համալսարան` 19:17 (9:9)
Վանաձորի մանկավարժ. ինստիտուտ - Երևանի ՊԻ` 36:29 (17:11)                  
ԺՏԻ - Ագրարային համալսարան` 20:12 (8:3)




ԽԱՂԱՑԱՆԿ
Հայաստանի հանդբոլի մինչև 14 տարեկան պատանիների առաջնության,
9-14 ապրիլ, Երևան

10.04.13

     Ալավերդի - Գավառ` 41:23 (24:11)

       Աջափնյակ Շենգավիթ` 39:16 (20:7)

ՀՄԴ - Վանաձոր` 35:34 (20:17)

   ԽՄՕՄՄ - Արցախ` 18:29 (11:15)


11.04.13

ՀՄԴ - Արցախ` 30:24  (18:10)

             Շենգավիթ - Ալավերդի` 15:32  (11:25)

         Աջափնյակ - Գավառ` 25:22  (17:9)

  ՀՄԴ - ԽՄՕՄՄ` 38:27  (20:17)


12.04.13

       Արցախ - Վանաձոր` 28:25 (17:14)

      Գավառ - Շենգավիթ` 24:15 (16:9)

             Աջափնյակ - Ալավերդի` 28:23 (15:13)

ՀՄԴ - ԽՄՕՄՄ` 28:17 (15:9)


13.04.13

    Վանաձոր - Շենգավիթ` 39:12  (24:9)

                       ԽՄՕՄՄ - Գավառ`19:19  (11:13) լրացուցիչ`4:2

    Արցախ - Աջափնյակ` 26:29  (15:16)

ՀՄԴ - Ալավերդի` 31:30  (16:19)


 

14.04.13

ՀՄԴ - Աջափնյակ` 19:25  (10:15)

Արցախ - Ալավերդի` 32:24 (17:11)

Վանաձոր - Գավառ` 39:29 (24:17)

                                                                                 ԽՄՕՄՄ - Շենգավիթ` 31:22 (20:10)



ԽԱՂԱՑԱՆԿ
Հայաստանի հանդբոլի մինչև 14 տարեկան աղջիկների առաջնության,
2-7 ապրիլ, Երևան

03.04.13

Շենգավիթ - ՀՄԴ` 49:2 (24:2)
Աջափնյակ - Քաջարան` 18:4 (7:0)
ԽՄՕՄՄ - Նոր Նորք` 13:7 (6:4)

04.04.13
ՀՄԴ - Աջափնյակ` 0:14 (0:7)
Գորիս - Նոր Նորք`4:4 (3:2)
Շենգավիթ -  Քաջարան`32:3 (18:1)

05.04.13
Քաջարան - ՀՄԴ` 12:2 (5:0)
Շենգավիթ - Աջափնյակ` 35:2 (25:2)
Գորիս - ԽՄՕՄՄ` 9:12 (4:5)

06.04.13

Աջափնյակ- Գորիս` 6:15 (3:6)

Շենգավիթ - ԽՄՕՄՄ` 29:8 (14:7)

ՀՄԴ -Նոր Նորք` 1:11 (0:7)


07.04.13

Աջափնյակ - ԽՄՕՄՄ` 5:13 (2:6)  

Շենգավիթ - Գորիս` 28:13 (15:7)

Քաջարան - Նոր Նորք` 5:9 (2:5) 

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հայաստանի 1997 թ. ծնված հանդբոլիստների առաջնության, 27-31-ը մարտ, Երևան, ՖԻՄԱ-ի մարզասրահ


27.03.13

ԽՄՕՄՄ - Շենգավիթ 1` 28:26 (9:13)

Ալավերդի - Հրազդան` 43:21 (20:11)

Քվանտ -  ՀՄԴ` 9:41 (3:21)

Արցախ - Շենգավիթ 2` 36:13 (21:7)


28.03.13

Վանաձոր - Հրազդան` 29:9 (16:2)

Ալավերդի - ՀՄԴ` 35:34 (21:16)

Արցախ - ԽՄՕՄՄ` 36:29 (16:10)

Աջափնյակ - Շենգավիթ 2` 36:16 (20:9)


29.03.13

Շենգավիթ 2 - ԽՄՕՄՄ` 16:34 (11:18)

Աջափնյակ - Շենգավիթ 1` 36:24 (18:10)

ՀՄԴ - Հրազդան` 32:11 (18:7)

Քվանտ - Վանաձոր` 8:18 (4:10)


30.03.13

Շենգավիթ 1 - Շենգավիթ 2` 27:17 (10:10)

Վանաձոր - Ալավերդի` 30:30 (15:15)

Աջափնյակ - Արցախ` 35:33 (11:16)

Քվանտ  - Հրազդան` 15:7 (8:3)


31.03.13

Շենգավիթ 1- Արցախ` 18:33 (6:16)

Վանաձոր - ՀՄԴ` 30:31 (14:6)

Քվանտ - Ալավերդի` 16:22 (9:14)

Աջափնյակ - ԽՄՕՄՄ` 38:30 (16:20)


ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հայաստանի 1997 թ. ծնված հանդբոլիստուհիների առաջնության, 19-24-ը մարտ, Երևան, ՖԻՄԱ-ի մարզասրահ


20.03.13

ՀՄԴ - Արցախ` 28:14 (16:8)

Վանաձոր - ԽՄՕՄՄ` 37:13 (20:4)

Շենգավիթ - Աջափնյակ` 37:4 (20:2)


21.03.13

ՀՄԴ - Վանաձոր` 18:16 (7:5)

Շենգավիթ -Արցախ` 16:18 (11:11)

Աջափնյակ - ԽՄՕՄՄ` 7:17 (5:8)


22.03.13

ԽՄՕՄՄ - Շենգավիթ` 11:29 (5:15)

Արցախ - Վանաձոր` 23:24 (14:13)

ՀՄԴ - Աջափնյակ` 23:4 (10:0)


23.03.13

ՀՄԴ - Շենգավիթ` 23:16 (15:8)

ԽՄՕՄ - Արցախ` 11:43 (6:21)

Աջափնյակ - Վանաձոր` 4:25 (1:14)


24.03.13

Վանաձոր - Շենգավիթ` 23:22 (6:11)

ՀՄԴ - ԽՄՕՄՄ` 27:9 (10:3)

Արցախ - Աջափնյակ` 26:4 (13:2)



ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հայաստանի 1994 թ. ծնված հանդբոլիստների առաջնության, 12-15-ը մարտ, Երևան ՖԻՄԱ-ի մարզասրահ


                                       13.03.2013

 

Վանաձոր - ԼՂՀ` 40:35 (16:12)

ՀՄԴ - Ուսանողական հավաքական` 23:26 (14:11)

 

                  14.03.2013

 

Վանաձոր - Ուսանողական հավաքական` 23:31 (14:12)

ԼՂՀ -ՀՄԴ` 23:28 (14:12)

 

                                       15.03.2013

 

Ուսանողական հավաքական - ԼՂՀ` 28:23 (13:10)

Վանաձոր - ՀՄԴ` 30:31 (17:14)

 

 

 

    

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

 Մինչև 15 տարեկան հանդբոլիստների Հայաստանի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար

                                                 6-11-ը նոյեմբերի, Երևան

 

 

07.11.12

1. Վանաձոր - ՀՄԴ` 27:17 (12:10)

2. Աջափնյակ - Գավառ` 28:22 (17:9)

3. Ալավերդի - ԼՂՀ` 35:31 (18:14)

 

08.11.12

4. Վանաձոր - Գավառ` 32:14 (17:6)

5. ՀՄԴ - ԼՂՀ` 22:32 (12:17)

6. Աջափնյակ - Ալավերդի` 34:25 (13:11)

                    

                        09.11.12

7. ՎանաձորԼՂՀ` 25:22 (13:12)

8. Գավառ - Ալավերդի` 32:37 (15:19)

9. ՀՄԴ - Աջափնյակ` 23:24 (10:13)

                    

                        10.11.12

10. ՎանաձորԱլավերդի ` 32:21 (11:10)

11. ԼՂՀ - Աջափնյակ` 20:27 (10: 15)

12. ԳավառՀՄԴ` 34:27 (15:20)

 

11.11.12

13. ԼՂՀԳավառ` 34:19 (15:13)

14. ԱլավերդիՀՄԴ` 35:35 (15:18)

15. ՎանաձորԱջափնյակ` 22:22 (14:12)


ԽԱՂԱՑԱՆԿ

 Մինչև 15 տարեկան հանդբոլիստուհիների Հայաստանի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար

23-28-ը հոկտեմբերի, Երևան

 

24.10.12

1. ՎանաձորՆոր-Նորք` 32:9 (14:3)

2. ՀՄԴ - ԽՄՕՄ` 29:5 (16:1)

3. ԼՂՀՇենգավիթ` 19:19 (10:6)

 

25.10.12

4. Վանաձոր - ԽՄՕՄ`37:8 (24:6)

5. Նոր-Նորք - Շենգավիթ` 11:36 (5:20)

6.  ՀՄԴ - ԼՂՀ` 26:11 (10:5)

                   

                   26.10.12

7. Վանաձոր - Շենգավիթ`27:22 (15:10)

8. ԽՄՕՄ - ԼՂՀ` 14:39 (5:12)

9. Նոր-Նորք - ՀՄԴ` 6:26 (2:16)

 

27.10.12

10. Վանաձոր - ԼՂՀ` 29:17 (18 :5)

11. Շենգավիթ - ՀՄԴ` 9:32 (2:14)

12. ԽՄՕՄ - Նոր-Նորք`11:14 (6:9)

 

28.10.12

13. ԼՂՀ - Նոր-Նորք` 44:10 (18:6)

14. Վանաձոր - ՀՄԴ` 16:24 (6:12)

15. Շենգավիթ - ԽՄՕՄ` 50:7 (22:5)

 

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

 Մինչև 18 տարեկան հանդբոլիստների Հայաստանի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար

16-21-ը  հոկտեմբերի,  Վանաձոր

 

17.10.12

1.  ՎանաձորԱլավերդի` 36:23 (19:15)

2.  Աջափնյակ - ԼՂՀ` 27:29 (11:13)

3.  ՀՄԴՇենգավիթ` 27:16 (11:5)

 

18.10.12

4.  ԱլավերդիՇենգավիթ` 29:27 (15:13)

5.  ԱջափնյակՀՄԴ` 25:32 (15:15)

6. Վանաձոր - ԼՂՀ` 34:21(18:12)

                        19.10.12

 7. Ալավերդի - Աջափնյակ`34:38 (21:16)

 8. ԼՂՀՀՄԴ` 14:35 (9:14)

 9. ՎանաձորՇենգավիթ` 40:18 (21:14)


20.10.12

10. Շենգավիթ - Աջափնյակ` 22:32 (7:15)

11. ԼՂՀ - Ալավերդի` 37:17 (16:11)

12. ՎանաձորՀՄԴ` 22:21 (12:11)

                        21.10.12

13. ՀՄԴ - Ալավերդի` 32:16 (21:10)

14. Շենգավիթ - ԼՂՀ` 33:22 (15:13)

15. Վանաձոր - Աջափնյակ 35:32 (21:13)

 

 

 Մինչև 1994 թ. ծնված հանդբոլիստուհիների Հայաստանի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար

                                   ԽԱՂԱՑԱՆԿ

(Երևանի Ֆիզկուլտուրայի հայկական պետական ինստիտուտի մարզասրահ)

                                         26.09.12

Շենգավիթ – Հանդբոլի մասնագիտացված դպրոց` 15:21 (9:8)

Վանաձոր - ԼՂՀ` 25:16 (9:8)

                                                          27.09.12

ՀՄԴՎանաձոր` 26:19 (13:9)

ՇենգավիթԼՂՀ` 41:22 (23:11)

                                                          28.09.12

ԼՂՀՀՄԴ` 22:34 (9:19)

ՇենգավիթՎանաձոր` 40:28 (22:12)

 

 

Մինչև 18 տարեկան հանդբոլիստուհիների 2012-ի Հայաստանի առաջնություն

 

 

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Առաջին շրջան

9.03.12

ՀՄԴ-ԼՂՀ`35:15 (14:6)

Շենգավիթ-Վանաձոր` 35:17 (17:7)

 

10.03.12

ԼՂՀ-Շենգավիթ`5:25 (1:13)

Վանաձոր-Շենգավիթ`15:24 (10:10)

 

11.03.12

ԼՂՀ-Վանաձոր`13:22 (7:11)

Շենգավիթ-ՀՄԴ` 19:15 (15:5)

 

 

 

 

Հայաստանի հանդբոլի մինչև 1994թ.ծնված պատանիների 2012թ. առաջնություն
 

 

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Առաջին շրջան

 

 

 

1-ին ենթախումբ

 

1. ՀՄԴ

2.Վանաձոր

3. ԼՂՀ

4. Գյումրի

 

2-րդ ենթախումբ

 

1.Շենգավիթ

2.Աջափնյակ

3. Ալավերդի

 

 

 

 

02.03.12

 

ՀՄԴ - Գյումրի` 34:8 (16:3)

Վանաձոր - ԼՂՀ`34:22 (21:14)

14:30 Շենգավիթ - Ալավերդի`32:14 (19:6)

 

 

03.03.12

 

ՀՄԴ - ԼՂՀ` 31:17 (16:3)

Գյումրի - Վանաձոր` 11:30 (5:16)

Ալավերդի - Աջափնյակ` 14:27 (8:16)

 

04.03.12

 

ՀՄԴ - Վանաձոր` 27:32 (9:14)

ԼՂՀ - Գյումրի`34:12 (18:8)

Շենգավիթ - Աջափնյակ` 26:28 (13:14)

05.03.12

Գյումրի - Ալավերդի`11:37 (4:20)

ՀՄԴ - Աջափնյակ`20:21 (9:6)

Շենգավիթ - Վանաձոր` 38:23 (12:17)

06.03.12

ԼՂՀ - Ալավերդի` 32:18 (18:10)

ՀՄԴ - Շենգավիթ` 27:17 (17:9)

Վանաձոր - Աջափնյակ` 27:16 (15:6)

 

 

 

Մինչև 14 տարեկան հանդբոլիստուհիների 2011-ի Հայաստանի առաջնության եզրափակիչ (Երևան)
 

 

Նոյեմբերի 22-27-ը, Երևանի տնտեսագիտական համալսարանի մարզասրահ

Խաղացանկ

23.11.11

ՀՄԴ - Շենգավիթ` 26:13 (10:7)

Արցախ - Ստեփանավան` 24:9 (13:3)

Վանաձոր - Կոտայք` 26:9 (14:5)

24.11.11

Արցախ - Կոտայք` 13:10 (7:6)

Ստեփանավան - Շենգավիթ` 8:21 (4:11)

Վանաձոր – ՀՄԴ` 13:30 (6:15)

25.11.11

Ստեփանավան – Վանաձոր` 3:30 (3:15)

Արցախ – Շենգավիթ` 23:23 (11:10)

Կոտայք – ՀՄԴ` 4:15 (3:9)

26.11.11

Շենգավիթ – Վանաձոր` 21:26 (8:12)

Արցախ - ՀՄԴ` 11:33 (7:16)

Կոտայք – Ստեփանավան` 17:6 (8:1)

27.11.11

Արցախ – Վանաձոր` 23:38 (10:20)

ՀՄԴ – Ստեփանավան`  23:6 (15:3)

Շենգավիթ - Կոտայք` 18:5 (12:4)

 

Մինչ 17 տարեկան հանդբոլիստուհիների Հայաստանի առաջնության երկրորդ շրջան     

Հոկտեմբերի 28-30

ՖԻՄԱ մարզասրահ

Խաղացանկ

28.10.11

ԼՂՀ-ՀՄԴ` 26:30 (12:12)

Շենգավիթ-Վանաձոր` 24:13 (9:3)

29.10.11

Շենգավիթ-ՀՄԴ` 31:17 (18:8)

Վանաձոր-ԼՂՀ` 12:31 (5:16)

30.10.11

Շեգավիթ-ԼՂՀ` 22:15 (14:7)

ՀՄԴ-Վանաձոր` 24:21 (17:13)

ՀՀ հանդբոլի 14 տարեկան պատանիների  առաջնության եզրափակիչ    

Խաղացանկ

19.10.11

1.17.00ՀՄԴ1 - ՀՄԴ2` 25:27

2.18.00Ալավերդի - Աջափնյակ` 24:24

3.19.00Վանաձոր - ԼՂՀ` 25:15

 

20.10.11

1.14.00ՀՄԴ1- Աջափնյակ` 18:37 (9:14)

2.15.00ՀՄԴ2 - ԼՂՀ` 23:29 (12:14)

3.16.00Ալավերդի – Վանաձոր`18:16 (9:8)

 

21.10.11

1.16.00ՀՄԴ1 - ԼՂՀ` 20:28 (10:14)

2.17.00Աջափնյակ - Վանաձոր` 24:23 (10:9)

3.18.00ՀՄԴ2 – Ալավերդի` 23:47 (15:21)

 

22.10.11

1.11.00ՀՄԴ1 - Վանաձոր` 14:30 (8:14)

2.12.00Աջափնյակ- ՀՄԴ2` 46:22 (16:11)

3.13.00ԼՂՀ - Ալավերդի` 18:43 (8:21)

 

23.10.11

1.11.00ԼՂՀ- Աջափնյակ` 22:27 (8:13)

2.12.00Վանաձոր - ՀՄԴ2` 32:18 (16:18)

3.13.00ՀՄԴ1 – Ալավերդի` 16:29 (8:16)

 

 

 

 

ՀՀ հանդբոլի մինչև 17 տարեկանների առաջնություն 2-րդ շրջան
 

ԽԱՂԱՑԱՆԿ

Հոկտեմբերի 6-ին

14:00 Վանաձոր 1 - Վանաձոր 2` 32:9

15.30 ՀՄԴ - Աջափնյակ` 19:15

17.00 ԼՂՀ - Շենգավիթ` 27:30

Հոկտեմբերի 7-ին

14.00 Վանաձոր 1 – Աջափնյակ` 31:17

15.30 Վանաձոր 2 – Շենգավիթ`  10:39

17.00 ՀՄԴ - ԼՂՀ`38:28

Հոկտեմբերի 8-ին                   

11.00 Վանաձոր 1 – Շենգավիթ` 32:27

12.30 Աջափնյակ – ԼՂՀ` 33:33

14.00 Վանաձոր 2 - ՀՄԴ`  16:28

Հոկտեմբերի 9-ին

11.00 Վանաձոր 1 – ԼՂՀ` 50:22

12.30 Շենգավիթ – ՀՄԴ` 26:35

14.00 Աջափնյակ - Վանաձոր 2` 51:17

Հոկտեմբերի 10-ին

11.00 ԼՂՀ – Վանաձոր 2` 42:25

12.30 Վանաձոր 1 – ՀՄԴ` 30:26

14.00 Շենգավիթ - Աջափնյակ`  27:26

 

 

 

Հանդբոլի Հայաստանի պատանիների և աղջիկների առաջնության եզրափակիչ (մինչև 16 տարեկաններ)
 

2010 թ. նոյեմբերի 5-10-ը Երևանի ՖԻՄԱ-ի մարզասրահ

6.11.10

11:00 պատ. Արցախ-ՀՄԴ`10:23

12:00 աղջ. Արցախ-ՀՄԴ` 12:15

13:00 պատ. Վանաձոր-Շենգավիթ` 34:30

14:00 Մրցումների բացման հանդիսավոր արարողություն

14:00 աղջ. Շենգավիթ-Վանաձոր` 33:18

15:00 պատ. Աջափնյակ-Ալավերդի` 34:19

7.11.10

11:00 աղջ. Արցախ-Վանաձոր` 22:15

12:00 աղջ. Շենգավիթ-ՀՄԴ` 16:16

13:00 պատ. Աջափնյակ-Շենգավիթ` 23:27

14:00 պատ. Ալավերդի-ՀՄԴ` 7:24

12:00 պատ. Վանաձոր-Արցախ` 31:13

8.11.10

14.00 աղջ. Շենգավիթ-Արցախ` 27:15

15:00 աղջ. Վանաձոր-ՀՄԴ` 20:28

Աղջիկների առաջնության մրցանակակիրների պարգևատրում

16:00 պատ. Աջափնյակ-ՀՄԴ` 19:16

17:00 պատ. Շենգավիթ-Արցախ` 31:16

18:00 պատ. Ալավերդի-Վանաձոր` 14:22

9.11.10

13:00 պատ. Շենգավիթ-Ալավերդի` 36:22

14:00 պատ. ՀՄԴ-Վանաձոր` 14:25

15:00 պատ. Աջափնյակ-Արցախ` 29:26

10.11.10

12:00 պատ. Արցախ-Ալավերդի` 24:21

13:00 պատ. Աջափնյակ-Վանաձոր` 13:29

14:00 պատ. ՀՄԴ-Շենգավիթ` 21:21

Պատանիների առաջնության մրցանակակիրների պարգևատրում

15:30 Մրցումների փակման հանդիսավոր արարողություն

 

Saturday the 25th. Pointlink.net. z1news.am Copyright @ 2009-2011 AHF.All Rights Reserved.
Copyright 2012

©


Powered by z1news.am